Ekogroszek, pellet, węgiel - Opałowe Opinie
Ekogroszek z Castoramy - opinie - Wersja do druku

+- Ekogroszek, pellet, węgiel - Opałowe Opinie (http://opaloweopinie.pl)
+-- Dział: Paliwa stałe (http://opaloweopinie.pl/dzial-paliwa-stale_1)
+--- Dział: Ekogroszek (http://opaloweopinie.pl/dzial-ekogroszek_2)
+--- Wątek: Ekogroszek z Castoramy - opinie (/temat-ekogroszek-z-castoramy-opinie_32)Ekogroszek z Castoramy - opinie - Szymonpany25 - 08.10.2016

Słyszałem, że ten ekogroszek to shit, ale chciałbym jeszcze poznać wasze opinie na ten temat. Czy to prawda, że nie nadaje się do niczego?


RE: Ekogroszek Ulta z Castoramy - kalkulatorek - 12.10.2016

Ulta jak Ulta, ale czy ekogroszek z Castoramy o nazwie Kamienny ma u Was dobre opinie? Ostatnio znajomy, który pracuje właśnie w Castoramie dał mi znać, żeby się z nim zainteresować podobno znika z półek aż miło. Ja jednak muszę przetestować dopiero ten opał. Jak macie jakieś doświadczenia z tym eko to dajcie znać, bo cena jest atrakcyjna.


RE: Ekogroszek z Castoramy - opinie - Hemol - 13.10.2016

To, że znika to wcale nie jest znak, że jest dobry. Po prostu ludzie go kupują, bo są ciekawi, jak sobie radzi - takie jest moje zdanie Wink


RE: Ekogroszek z Castoramy - opinie - Sylwia - 24.10.2016

To, że znika z półek to duża zasługa ceny, która jest atrakcyjna i pakowność.
Dobrą ofertę ma również mrówka - ekogroszek pakowany po 25 kg w mocnych workach. Kupiłam z ciekawości i jest poprawny jak na tą cenę. Wiele osób nie będzie widzieć różnicy czy kupi w markecie czy u klasycznego dystrybutora opału.


RE: Ekogroszek z Castoramy - opinie - Bogna - 28.10.2016

Ekogroszek z marketu nie jest wydajny - więc jeśli nie ma konieczności, to radziła bym dołożyć $ i kupić na składzie węglowym ekogroszek. Podstawą wadą ekogroszku z marketu jest to, że nie wypala się w pełni - niby się wydaje się kupuje się za atrakcyjną cenę, ale niestety tak nie jest. Dokłada się dwukrotnie.